dodaj ogłoszenie dodaj firmę

EDYCJA DANYCH FIRMY - zmień wpis w bazie

tutaj możesz odzyskać hasło i link dostępowy

Baza firm FIRMYOGLOSZENIA.pl nie stosuje żadnych nieetycznych praktyk, które polegają na wyłudzaniu pieniędzy za zmianę/edycję danych firm w naszej bazie. Serwis jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

W momencie dodania wpisu wysyłany jest automatyczny email z linkiem do edycji/usuwania wpisów firm. Jeśli nie mogą Państwo odnaleźć tej wiadomości, prosimy koniecznie sprawdzić folder spam/kosz.

Poniższy formularz służy do odzyskania danych dostępowych. Odzyskać dane można tylko na ten sam adres email, na jaki została zarejestrowana firma! Należy wpisać ID (numer) firmy w naszej bazie. Numer jest widoczny w prawym/dolnym rogu każdej wizytówki. Należy skorzystać z opcji wyszukiwania nazwy firm, aby odczytać numer ID.

W sytuacji jeśli firma zmieniła adres email, nie ma dostępu do starej skrzynki email lub nie otrzymała ponownej wiadomości z danymi dostępowymi prosimy o kontakt z administratorem serwisu admin@firmyogloszenia.pl

Odzyskaj dane dostępowe podając ID (numer) wpisu firmy:

(* - dane obowiązkowe)

 

Po otrzymaniu nowej wiadomości będzie dostępny link i hasło do edycji lub usunięcia wpisu. Każda zmiana wpisu generuje nowe hasło dostępowe, które jest wysyłane automatycznym emailem po zatwierdzeniu zmian. Jeśli email nie dotarł należy sprawdzić folder spam/kosz lub skorzystać ponownie z powyższego formularza.

 

 
FirmyOgloszenia.pl
to całkowicie bezpłatny, prosty i czytelny katalog firm i baza ogłoszeń.
To bezpieczna i darmowa reklama!
 
W razie pytań lub problemów technicznych służymy pomocą:
admin@firmyogloszenia.pl

Copyright © 2004 - 2012 JCC Int. Trade,
wszystkie prawa autorskie zastrzeżone