dodaj ogłoszenie dodaj firmę

Baza firm i serwis ogłoszeniowy

O nas - katalog firm i ogłoszenia

FIRMYOGLOSZENIA.pl to serwis oferujący CAŁKOWICIE BEZPŁATNĄ REKLAMĘ. Jesteśmy receptą na coraz większą liczbę katalogów, które tylko pozornie są bezpłatne, a stosuję nieetyczne praktyki polegające na handlu danymi, zmuszaniu do korzystania z usług płatnych. Słyszeliśmy nawet o przypadkach katalogów, w których wpis jest darmowy przez określony czas, a za kontynuację lub usunięcie wpisu należy zapłacić kilkaset złotych.

Bezpłatne i ułatwione dodawanie wpisów nie wymaga rejestracji, poza tym na Państwa adres email nie będą wysyłane żadne reklamy bezpośrednio z naszego serwisu. Zastanawiacie się Państwo, jakie są nasze korzyści z utrzymywanie tego serwisu?

Odpowiedź jest banalnie prosta - chodzi głównie o pozycjonowanie strony, wymianę linków, prostą reklamę. W tym celu nie planujemy zmuszać nikogo do wysyłania smsów, przelewów bankowych, wyróżniania ogłoszeń, nie mamy zamiaru wysyłać też żadnych reklam na adresy email podane w bazie firm i ogłoszeniach.

W ten sposób tworzymy prosty, przyjazny serwis ogłoszeniowy i katalog firm, dzięki któremu mogą Państwo się bezpłatnie reklamować i publikować linki do swoich stron firmowych. Zapraszamy do korzystania z serwisu!

 

 
FirmyOgloszenia.pl
to całkowicie bezpłatny, prosty i czytelny katalog firm i baza ogłoszeń.
To bezpieczna i darmowa reklama!
 
W razie pytań lub problemów technicznych służymy pomocą:
admin@firmyogloszenia.pl

Copyright © 2004 - 2012 JCC Int. Trade,
wszystkie prawa autorskie zastrzeżone